Hakkımızda

AYZ MÜHENDİSLİK Firmamız 2010 yılında kurulmuştur.

Firmamız 2012 yılı itibarıyla  özellikle alt yapı içme suyu, kanalizasyon, yağmursuyu, tarımsal sulama, baraj, gölet ve peyzaj alanında akıl ve bilimin ışığında büyüyerek uzmanlaşmıştır.

Firmamız Kurulduğu günden bu güne birçok ilçe ve ilin içme suyu, kanalizasyon, yağmursuyu, sulama inşaatı işlerinin yapımını tamamlayarak bu tesisleri hizmete açmıştır. Böylelikle ülkemizin ekonomik gelişimine artı değer oluşturarak, istihdam yaratarak katkı sunmuş, bundan sonra da çalışmaya devam edecektir.

Tarım, insanlık tarihinin başlangıcından bu yana, hem en önemli geçim kaynağı olması hem de ekonomik disiplinlerin gelişmesinde dikkat edilen ilk sektör olması sebebiyle varlığını her dönem sürdürmüştür. Tarımsal üretimi arttırmak amacıyla, geçmişte yaygın olarak kullanılan açık kanal ve salma sulama sistemleri yerine, günümüzde, buharlaşmayı önleyen ve daha verimli olan kapalı modern sulama sistemine geçilmiştir.

Firmamız, tarımsal sulamaların önemini derinden hissetmekte ve sektörde oluşan gelişmelere paralel olarak idari ve teknik kadrosunu sürekli güncellemektedir. Bugüne kadar taahhüt ettiğimiz tüm projeleri belirtilen yasal sürelerinde ve tekniğine uygun olarak tamamlamış olup bundan sonraki süreçte de aynı bilinç, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğimizi ifade etmek isteriz.